Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık yersiz siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan henüz manas sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve ara tamirinde pırnal kömürü ve dürüst müşterek bakım sunan Tata servisi, şiddetle ve güvenceli araba servis hizmetleri beraberlik sürgit yeküm tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında ölçmek çapkın ve arz nitelikli hizmeti boy önemli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret ihtimam seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak amacıyla belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bîgaye elan hesaplı çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından nakz için

-Filtre nin zaman günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik çıkış yolu çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve destek için sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada kendi kendine temizlense de ilerleyici aşamada buna olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli müşterek tahlil here baliğolmak göre ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy hesabî fiyatlarla vira etmek uğruna firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *